kompozycja zapachowa tytoń i miód

zapachy w moich woskach i świecach- Tytoń i miód.

 cz.I

Zapach otulający, słodki, lecz dobrze zrównoważony – tak pachnie kompozycja zapachowa Tytoń i Miód.

Tutaj, na sucho wyraźnie czuć owocowe nuty jabłka, wiśni i migdał. Floret z heliotropu świetnie współgra z wanilią i wiśnią.

Podczas palenia się świecy wyraźnie czuć słodki, balsamiczny, lekko pudrowy bób Tonka, a także schnące w letnim słońcu siano oraz głęboką, lekko surową tabakę. Bób uzupełnia delikatny, ale wyczuwalny zapach róży i kwiatu miodu. 

Całość kompozycji kojarzy się z przytulną chatką w górach lub stogiem siana.

Idealna świeca/ wosk do kominka zapachowego na długie wieczory we dwoje i deszczową pogodę.

Nuty zapachowe Tytoń i miód:

Bazy: Słodkie siano, tabaka, bób tonka, wanilia

Głowy: jabłko, wiśnia, migdał

Serca: Róża, kwiaty miodu, floret z heliotropu

Czym są kompozycje zapachowe?

Więcej informacji o akordach, nutach i kompozycjach zapachowych znajdziesz we wpisie „Nuty Zapachowe”.,

tytoń-i-miód-kompozycja-zapachowa

Wszystkie kompozycje zapachowe, w tym również zapach Tytoń i Miód znajdziesz w dwóch postaciach do wyboru- w świecy w szkle oraz z woskach dedykowanych do kominków zapachowych.

Świece.

Kolekcji Basic masz do wyboru dwie gramatury świec oraz dwa rodzaje szkła.

Rozproszone, ciepłe i delikatne światło świecy w białym, matowym szkle, tworzy niepowtarzalną i relaksującą atmosferę. Ponieważ ta świeca jest duża i niezwykle wydajna- 280 ml, to szkło mieści 210g wosku. Dzięki czemu, całkowity czas palenia to prawie 60h.

Natomiast szkło transparentne daje Ci mnóstwo światła i niczym nie zakłócony widok na płomień. Mniejsza świeca (180 ml) to aż 135 g wosku i 35 h palenia się świecy.

Woski do kominka zapachowego.

To te same kompozycje zapachowe, tylko że w formie wosku w paczce. Z racji, że opakowanie zawiera 6 wygodnych w użyciu kostek, które szczelnie zamykam w paczce, chroni w ten sposób zapach przed zwietrzeniem. Dzięki temu wosk pachnie intensywnie i długo. A nawet można pojedynczą kostkę palić nawet do 5-6 razy ponownie, aż odda cały zapach. Wosk w formie przypominającej tabliczkę czekolady jest wygodny w użyciu, wydajny i łatwo go przechowywać.  W związku z tym, łatwo dozujesz odpowiednią ilość wosku w kominku, osiągasz idealną dla twoich upodobań moc zapachu.

 

Dodaj komentarz