Cześć!

Mam na imię Justyna. 

Robię własnoręcznie świece dekoracyjne, świece zapachowe, woski i tabliczki zapachowe- wszystko z naturalnego wosku sojowego.

 

Co mogę Ci dać?

Tutaj pragnę dzielić się wszystkim tym, co dobre, zdrowe i pozytywne. To miejsce, w którym chcę zachęcać Cię do dbania swoje emocje i potrzeby. Kierunek Natura, to także zachęta do większej uważności na siebie, wdzięczności, bliskości z naturą, bycia sobą oraz życia Tu i Teraz. Swoją pracą, chcę pomagać kobietom czerpać przyjemność z drobnych rzeczy. Pokazuję, jak ważna jest w życiu umiejętność relaksacji i odpoczynku. 

 

Jak to się zaczęło?

Jak wiele rękodzielniczych biznesów, tak i ten, powstał w odpowiedzi na ograniczenia związane z wybuchem pandemii. Mieszkanie, dzieci, zwierzaki, obostrzenia, home office męża.  Znasz to, prawda? Jedynym ratunkiem były ucieczki do lasu, nad rzekę, na wieś. Tym razem, potrzebowałam czegoś więcej. Czasu i przestrzeni tylko dla siebie. Tak to się zaczęło.

 

Co robię, gdy nie tworzę z wosku sojowego?

Od ponad 12 lat pracuję służbie zdrowia jako psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia. Choć trudny to zawód, to daje ogrom satysfakcji i dumy. Widok podejmowanych zmian przez osoby trzeźwiejące i/lub ich bliskich przywraca wiarę w ludzi.  Nigdy nie sądziłam, że coś poza psychologią może mnie tak pochłonąć, fascynować i dawać tyle radości. 

 

Dla kogo to robię?

Dla takich kobiet, jak Anita, która pisze nt. świecy zapachowej Miód i Mleko, tak:

    „Odpaliłam świecę. Ja jestem zachwycona, bo ona pachnie. Naprawdę pachnie !
     To nie to co inne, kiedy ten zapach jest na początku i czujesz go przez chwilę. Świecę odpaliłam w sypialni. Ale tak naprawdę aromat było czuć w całym domu. Będąc w         kuchni ( najdalej od sypialni ) która nie ma drzwi, czułam słodkawy, przyjemny zapach. Naprawdę totalne zaskoczenie. Więc gdy wchodzę do sypialni to aż mi                           przyjemnie. Dla mnie to jest 10/10. Zapach czuć na każdym etapie. Przed odpaleniem, w czasie palenia jak i po zgaśnięciu. Ta intensywność jest oczywiście różna, ale           zawsze czuć.”


Dla takich kobiet, jak Ewelina, która pisze o świecy zapachowej Malina, tak:

"Takie rękodzieło idealnie nadaje się na prezent. Zawartość opakowania zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie- estetycznie i ekologicznie. Wspaniały pomysł z papierem zawierającym nasiona, który można zasadzić! To naprawdę fajny, ciekawy i unikatowy zestaw oraz dobry, wartościowy produkt. Myślę, że jeżeli ktoś ją kupi, to nie będzie żałował. Świeczka świetnie się sprawdzi zarówno na oryginalny prezent jak i na własny użytek, jeśli komuś zależy na tym, żeby produkt był wysokiej jakości, ekologiczny i nie tracił swoich właściwości zbyt szybko - naprawdę polecam :)"

Dla takich kobiet, jak Ty

Dlatego, zapraszam Cię do kontaktu, do zbudowania autentycznej relacji. Masz pytania- pytaj. Dziel się swoimi spostrzeżeniami i opiniami o wpisach i produktach.

 


A teraz, na koniec, zatrzymaj się i pomyśl, kiedy ostatnio zrobiłaś coś tylko dla siebie? 

Tak bez okazji. Bez wyrzutów sumienia.

 


Justyna


Moje miejsca w sieci