Zwolnij
i
poczuj
swój
rytm

zycie-jest-piękne

najczęstsze problemy i obawy:

spokojnie, moje produkty ukoją niepokoje i rozwiążą twoje problemy:

Świece i woski zapachowe spełniają restrykcyjne przepisy i normy (IFRA i REACH), dodatkowo mają własne karty charakterystyki, przygotowane przez chemika. W kartach przeanalizowany jest skład mieszaniny wosku + zapachu i opisany pod względem bezpieczeństwa dla ciebie i środowiska naturalnego. Dzięki temu wiem, że dobieram właściwie zapachy i ich stężenia w świecach i woskach zapachowych. 

Świece pachną długo, intensywnie, na każdym etapie-  na sucho, podczas palenia się świecy i po zakończeniu palenia. Pachną przez cały czas topnienia wosku, aż do dna szklanego naczynia. 

Świece ode mnie nie dymią. Knoty impregnuję sama woskiem sojowym (bez dodatku ołowiu, bez parafiny), a  powstają z bawełnianego sznurka o odpowiednim splocie nitek. 

By mieć pewność, że świece nie będą wypalać się zbyt szybko, ani dymić,  wystarczy, że przed każdorazowym odpaleniem skrócisz knot do 

3-4 mm.

Spokojnie. To prawda, że świece sojowe, jako że są naturalne, bywają kapryśne i wymagające. Z moimi kilkoma wskazówkami ich palenie stanie się czystą przyjemnością. A może nawet przyjemnym rytuałem. Jedno jest pewne- świece wciągają, uzależniają odczuwaną przyjemnością, błogością i relaksem.

Wskazówki znajdziesz w blogu oraz w zalakowanej kopercie, jaką dołączam do każdego zamówienia ze świecą zapachową. 

Jesteś w dobrym miejscu. Na twoje potrzeby mam całą ofertę zapachów moich świec w wersji wosków do kominka zapachowego.  Mam też w sprzedaży genialne kominki wykonania bardzo zdolnej Edyty z @kolo.i.piec

Woski dają ci możliwość dowolnego, zgodnego z twoim nastrojem i upodobaniami zmieniania zapachu w twoim domu. Codziennie może on pachnieć inaczej. Wyobraź to sobie.

To co prawda nowość, ale już podbija serca moich stałych klientów. Świece, które zachwycają formą, są najzdrowszą z możliwych form palenia świecy, ich skład jest super zdrowy i prosty. Zachwycają niebanalnym wyglądem. Chętnie wybierają je kobiety w ciąży, młode mamy, alergicy, osoby, które całkowicie lub częściowo straciły węch. 

Piękne i zdrowe, bezzapachowe świece dekoracyjne. 

Wybierając świece od Kierunek Natura to nie kłopot. Świece palą się równo i długo. Nie wiedzą, co to tunelowanie dzięki testom i dobrze dobranym knotom. 

By mieć 100% pewność, że świeca będzie palić się równo, przed pierwszym odpaleniem świecy, zapoznaj się z dołączonymi wskazówkami. Znajdziesz je na papierze rosnącym ( z nasionami kwiatów polnych, które możesz następnie zasadzić) w zalakowanej kopercie.

Świece mają drewnianą przykrywkę. Takie wieczko z surowego drewna, które zabezpieczy świecę przed kurzem. Może posłużyć jako podstawka pod odpaloną świecę, by chronić również twoje meble przed nadmiarem ciepła. 

Gdy już wypalisz świecę do końca i umyjesz szkło, zyskasz stylowy pojemnik na drobiazgi.

Świece zapachowe mają dwa rodzaje szkła. Duże- matowe szkło, białe. Małe – szkło transparentne, czyli przeźroczyste. 

Jeśli po otrzymaniu przesyłki, nie spodoba ci się wygląd zakupionej świecy, zgodnie z regulaminem sprzedaży, możesz ją zwrócić, a ja oddam należność na twoje konto bankowe w terminie do 14 dni od odstąpienia od umowy. 

Zachęcam  Cię wtedy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego, w celu przyspieszenia całej procedury.

Zapachy moich świec opisuję na stronie produktu w zakładce sklep. Znajdziesz tam wszystkie nuty zapachowe i opinie innych klientów.

Rozumiem, że mimo to zakup bez wąchania może budzić obawy. Zachęcam do kontaktu, zadawania pytań drogą mailową lub przez IG.

Jeśli po otrzymaniu przesyłki, nie spodoba ci się zapach zakupionej świecy, zgodnie z regulaminem sprzedaży, możesz ją zwrócić, a ja oddam należność na twoje konto bankowe (do 14 dni).